relacjolog
dla par

Jak Pomagam?

Dla Par

Przychodząc do mnie, pary mają możliwość skorzystania z pomocy dostosowanej do indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy macie problemy w sferze emocjonalnej, seksualnej czy komunikacyjnej zapewne macie zasoby, które możecie wykorzystać do przepracowania swoich trudności. W moim praktycznym podejściu do terapii zakładam, że każda para jest unikalna i ma swoje własne cele oraz wyzwania. Z moją pomocą eksplorujecie te obszary i pracujecie nad zidentyfikowaniem istotnych problemów oraz znalezieniem efektywnych rozwiązań. Moim celem jest stworzenie bezpiecznej przestrzeni, gdzie każdy z partnerów może swobodnie wyrazić swoje emocje i obawy. W przypadku trudności komunikacyjnych skupiam się na budowaniu zdrowej i otwartej komunikacji między partnerami. Uczę Was skutecznych narzędzi, które pomogą wyrażać swoje potrzeby, słuchać drugiej osoby i rozwiązywać konflikty w sposób konstruktywny. W obszarze seksualności oferuję bezpieczne i zaufane środowisko, w którym możecie poruszać trudne tematy i rozwiązywać problemy dotyczące seksu i intymności. Pracuję z Wami nad zrozumieniem Waszych potrzeb, eksploracją fantazji i odkrywaniem nowych sposobów na budowanie satysfakcjonującego życia seksualnego. Niezależnie czy zmagacie się z problemami zaufania, zdradą, konfliktami czy trudnościami w rodzinie, moim celem jest pomóc wam odnaleźć nowe perspektywy i możliwości.

Moje podejście opiera się na terapii, która łączy narzędzia z różnych nurtów terapeutycznych, tak by dobierać narzędzia, jak najbardziej skuteczne w rozwiązaniu Waszych trudności, w budowaniu satysfakcjonujących relacji i pozwoli na odkrycie pełni Waszego potencjału jako pary. Moje doświadczenie i empatia są tutaj, aby wesprzeć was na tej drodze.

Z odpowiednią uważnością i otwartością można zbudować między osobami adekwatną komunikację, nauczyć się komunikowania swoich potrzeb, czego pragnę, a czego nie potrzebuje. Jeżeli kiedykolwiek zastanawialiście się, czy obszar trudności w Waszym związku jest odpowiedni do zasięgnięcia pomocy, przedstawiam ogólne obszary pracy nad relacją pomiędzy dwojgiem ludzi.

Jak Pomagam?

Komunikacja i konflikty

Fundamentalnym elementem związku jest umiejętność efektywnej komunikacji, dzięki której możecie wyrażać swoje potrzeby, oczekiwania, obawy i emocje w sposób zrozumiały dla partnera. Przekażę Wam wiedzę nie jak unikać kłótni, lecz jeśli wystąpi, jak kłócić się w sposób konstruktywny.

Jak Pomagam?

Odświeżenie postrzegania

Może nadejść taki moment, w którym przydatne okaże się odkrycie nowego spojrzenie na związek, miłość i bliskość, które mogą być utracone w wyniku stresu, rutyny czy naturalnie postępującej zmiany związku wraz z postępującym stażem. Przydatne może okazać się eksplorowanie sposobów na budowanie intymności emocjonalnej i fizycznej, przywracające satysfakcję i radość we wspólnym życiu.

Jak Pomagam?

Prace nad zaufaniem

Jeśli zaufanie w Waszym związku zostało naruszone, odbudowanie go będzie odbywało się w zdecydowanie wolniejszym czasie niż utrata. Wsparcie w procesie wybaczenia, przekazanie technik budowania zaufania i radzenia sobie z pojawiającymi się obawami oraz umiejętnej rozmowie o trudności, a nie jej unikaniu.

Jak Pomagam?

Wyzwania seksualne

Gdy problemy seksualne wpływają na Waszą satysfakcję i bliskość, jest to oznaka o konieczności zaopiekowania tej sfery Waszego związku. Bez wstydu i osądzania można rozmawiać o seksualności, eksplorować swoje potrzeby i znaleźć drogę do pełnej satysfakcji w sferze intymnej.

Jak Pomagam?

Umiejętne rozstanie

Czasem w życiu pary przychodzi taki moment, w którym wszystkie siły i sposoby radzenia zostały wyczerpane. Dwoje ludzi staje przed decyzją zakończenia relacji bądź jej zmiany, która kiedyś stanowiła ważny element ich życia. Może okazać się pomocne obiektywne spojrzenie, by utrzymać należyty szacunek dla obu stron.

Nie ważne, czy jesteście małżeństwem, parą hetero- czy homoseksualną, czy zaczynacie dopiero swoją podróż, czy też jesteście razem od lat — jestem tutaj po to, aby Was wesprzeć i pomóc w rozwoju Waszego związku. Zapraszam do umówienia konsultacji, abyśmy mogli ustalić cele do pracy nad Waszą wspólną, lepszą przyszłością.

Shopping Cart
Scroll to Top