konsensualna niemonogamia

Jak Pomagam?

Konsensualna Niemonogamia

Jesteś częścią niemonogamicznego związku lub rozważasz wprowadzenie niemonogamii do swojego życia? Możesz liczyć na moje wsparcie i zrozumienie oraz przeprowadzenie przez proces zrozumienia siebie i własnych potrzeb, oraz nauczyć się jak poradzić sobie z unikalnymi wyzwaniami, jakie mogą pojawić się w niemonogamicznych relacjach. Moim celem jest wspieranie Ciebie i Twoich osób partnerskich w osiągnięciu satysfakcjonujących i zdrowych relacji niemonogamicznych oraz pomoc w nawigowaniu przez wszelkie emocje, które mogą się pojawić.

Możesz skorzystać z mojej pomocy w formie:

Jak Pomagam?

Indywidualna terapia

Spotkania, podczas których możesz bezpiecznie i otwarcie wyrazić swoje uczucia, obawy i cele związane z niemonogamią. Wspólnie postaramy się opracować strategie radzenia sobie z trudnościami, uczenia się zarządzania emocjami i budowania zdrowych granic w niemonogamicznych relacjach.

Terapia Polikuł

Jeśli jesteś w niemonogamicznym związku, możesz skorzystać z sesji dla par, które umożliwią Wam konstruktywne rozmowy i budowanie porozumienia. Będę wspierać Was w eksplorowaniu różnych modeli niemonogamii, ustalaniu zasad i negocjacji, a także w radzeniu sobie z zazdrością, niepewnością lub emocjonalnymi wyzwaniami. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym praktykiem niemonogamii, czy dopiero zaczynasz eksplorować tę ścieżkę, jestem tu, aby Ci pomóc. Mam wiedzę, doświadczenie i empatię, które umożliwiają udzielanie wsparcia dostosowanego do Twoich unikalnych potrzeb.


Umów się na spotkanie, jeśli zależy Ci na zbudowaniu zdrowych i
satysfakcjonujących relacji niemonogamicznych. Spróbuję Ci pomóc odkryć swoją
drogę do miłości i intymności, zgodnie z Twoimi własnymi wartościami i potrzebami.

dla par
relacjolog
Shopping Cart
Scroll to Top