O mnie

Nazywam się Paulina Dłutowska, jestem psychologiem, seksuologiem, edukatorem seksualnym, terapeutą w trakcie zaawansowanego szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Swoją pracę opieram przede wszystkim na szerokiej wiedzy z zakresu psychologii oraz seksualności człowieka, którą nieustannie poszerzam na podstawie polskiej i anglojęzycznej literatury naukowej, szkoleń czy tematycznych wydarzeń. Pracuję integratywnie w oparciu o psychologię pozytywną i pozytywną seksualność. Integratywne podejście jest dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb, a nie do określonej modalności i pozwala uświadomić, że nierzadko trudność, którą spotykasz, nie jest spowodowana wyłącznie Twoim nieprawidłowym działaniem, ale
ma na nią wpływ ogrom czynników z Twojego otoczenia, tj. rozmowy, tryb życia, stres, dotychczasowe przekonania czy doświadczenia, które pozornie mogą wydawać się niewpływające na zaistniałą sytuację. Jestem świadoma różnych kultur i wolna od uprzedzeń, szanuję różnorodność w preferencjach, niezależnie od stereotypów, orientacji seksualnej, tożsamości płciowej, kultury czy religii.

Jako psycholog pracuję z osobami dorosłymi. Słucham z empatią, aby zrozumieć unikalne sytuacje i potrzeby. Współpracując ze mną, masz gwarancję bezpiecznej, nieoceniającej przestrzeni, w której możesz czuć się swobodnie i komfortowo. Moim celem jest pomaganie w osiągnięciu zdrowego i satysfakcjonującego życia seksualnego i emocjonalnego. Życie jest wyzwaniem, a zmiany są trudne. Wiem, to jako terapeuta i wiem, to z doświadczeń własnych, jako osoba która siedziała na fotelu po drugiej stronie.

Paulina Dłutowska

Specjalizuję się w ludziach i ich potrzebach, szanuję, że każdy ma własne, które czasem mogą wydawać się niezrozumiałe. Moje podejście opiera się na wydobywaniu siły, zasobów i ich wzmacnianiu, a nie nadawaniu etykiet. Wierzę w Twój potencjał potrzebny do dokonania zmian w swoim życiu.

To co, zaczynamy?

Shopping Cart
Scroll to Top